Izolácia zadarmo! Je to vôbec možné?

9.9.2011 | IP IZOLACE Polná, s.r.o. | Izolácie a zateplenie | Komentárov 0 |

Ceny energie a tepla neúprosne rastú. V najbližšej dobe očakávame ďalšie navýšenie cien, pretože výroba je viazaná na cenu ropy. Veľkou pravdou stále zostáva, že najlacnejšia energia je tá, ktorá sa vôbec nevyrobí. Správna cesta je staviť na úsporné opatrenia.

Izolácia zadarmo! Je to vôbec možné?  - foto, Hyperbyvanie.sk

Je reálne ušetriť až 30%?

Ak by existoval spôsob, ako ušetriť 30% za kúrenie, tak by ho určite každý majiteľ domu rád poznal. Dobrá správa je, že to ide. Riešenie je už na svete a naozaj funguje. Keď si predstavíme dom, kde za kúrenie vydávame okolo 1 400 eurc ročne, tak dokážeme každý rok ušetriť až 400 eur.

Môžem to mať už za tri hodiny

Predstavte si, že sedíte pohodlne v obývačke. Pozeráte na obľúbený film a až skončí, máte hotovo. Bez námahy, neporiadku, v super kvalite. Nehádate sa s remeselníkmi, hodiny neupratujete celý dom a máte istotu, že čokoľvek budete chcieť je vopred splnené. Je to možné? Áno ak si vyberiete skúsených machrov čo na službe usilovne pracujú veľa rokov. Tí majú cenné skúsenosti a chcú klientovi úprimne pomôcť, nie ho okradnúť a predať mu podradné výrobky, čo nakúpia niekde z druhej ruky.

Izolácia zadarmo! Je to vôbec možné? , fotka

Pri natáčaní relácie Rady vtáka Loskutáka - zateplenie dutiny trámového stropu

 

MAGMARELAX ECO ® - najlepšie vlákno na svete

Veľmi vhodný a odporúčaný systém do prázdnych a dutých stropov. Jedná sa o fúkanú minerálnu izoláciu na báze skla. Je ekologický, pretože spojivá neobsahujú látky z ropných produktov. Jeho vlákno je na prvom mieste v izolačných schopnostiach. Nová technológia výroby zaistila vlákno bez hydrofóbnych štepov a teda jeho izolačné vlastnosti sú takmer o 15% lepšie než všetky dosiaľ používané vláknité izolácie. Ak chcete mať zaručený výsledok, na vlákne nešetrite. Použite to najlepšie a hlavne originály, žiadne napodobeniny. 15% je veľký rozdiel.

Izolácia zadarmo! Je to vôbec možné? , fotka

Ukážka vlákna Magmarelaxu pri zväčšení mikroskopom. Izolačné vlatnosti sú o 15% lepšie.

 

Je to naozaj zadarmo!

Je! Chce to len zmeniť uhol pohľadu na to čo nám radí väčšina remeselníkov. Vymeň okná, oprav dvere, urob fasádu. Vezmi 8 000 až 1 200 eur zo svojho stavebného sporenia a ja ti urobím super cenu. Je to ale to najvýhodnejšie? Bohužiaľ NIE. Ukázalo sa, že najvýhodnejšie je izolovať strop. Teplo stúpa nahor a vo veľkej miere uteká z domu bez úžitku preč. A tu je ten vtip, izolácia stropu je najlacnejšia na okamžitú úsporu tepla. Ak zateplíme strop je možné dosiahnuť až 30% úspor a to reálne a vďaka tomu máte celé peniaze za štyri roky zase pekne doma. Nič sa nestratí, všetko sa vráti. Je to teda ZADARMO!

Izolácia zadarmo! Je to vôbec možné? , fotka

SSM stropný systém MAGMARELAX - Ak strop nemá dutinu možno ľahko vytvoriť novú podlahu s izolačnou vrstvou

 

 

Ako nepodľahnúť čaru internetu

Internet nám dnes prináša veľké výhody, ale aj riziká. Všetko vyzerá super! Firma, ktorá funguje rok, vyzerá ako skúsený matador, ktorý už má za sebou desaťročia skúseností. Pekné fotky, referencie, lákavé ponuky. Tí menší kopírujú tie väčšie a obyčajný človek si nemôže z lákavých ponúk vybrať. Ako sa ale vyvarovať chýb? Najlepšie je sa pozrieť do obchodného registra a zistiť, v ktorom roku firma vznikla. Tisíce zákazníkov sa nedajú zohnať za rok ani za štyri roky. Každý naozaj skúsený remeselník vám povie, že prax získal až po 8-10 rokoch.

Nie je nad čím váhať

Zaistite si izoláciu stropu ihneď. Každý rok platíte viac a zhoršujete si svoju finančnú situáciu. Chytré je využiť výhodné ceny od apríla do augusta, než začne izolačná sezóna a firmy zdražejú služby. Ak si vyberiete spoločnosť IP IZOLÁCIE Poľná, s.r.o. neurobíte chybu, získate navyše záruku 10 rokov, meranie termokamerou zdarma. Firma vznikla v roku 1995, má viac ako 12 tisíc klientov a s minerálnou fúkanou izoláciou má najdlhšiu skúsenosť. Za informáciu u nich nedáte ani korunu. Viac informácií môžete zistiť na bezplatnej linke 0800 100 533 alebo na www.ippolna.cz.

 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Izolácia zadarmo! Je to vôbec možné? zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 213 príspevkov

Kaufen Sie Günstige Herve Leger Bandage -Klei: Herve Leger Verkauf Herve Leger...

Replica Top brand watches: [b][url=http://www.ai88w.com/]swiss...

AAA + Audemars Piguet Relojes, Audemars Pigue: mejores réplicas de relojes...

Zdenka: Kde sa dá takáto závlaha kúpiť? Neviem...

Luxuoso Montblanc Pen foram em alta demanda ,: canetas canetas Mont...

Mária Bolešová: Dobrý deň, ak si chcem kúpiť jedno z...

Qualitäts-beste Schweizer Replica U Boat Uhre: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

Moncler Down Jacket Women Kapuzen Jacken lila: monclermoncler outletmoncler...

Ďalšie príspevky »