Ytong - premyslená stavebnica pre dospelých

10.9.2014 | PR článok | Izolácie a zateplenie | Komentárov 0 |

V posledných rokoch opäť vzrastá obľuba stavania svojpomocne. Dôvodom nie je len ekonomická stránka, ale tiež veľmi často obavy z kvality práce stavebných firiem. S tvárnicami je možné vytvoriť mnoho variantov energetickej náročnosti domu, skrátiť dobu výstavby na minimum a spoľahnúť sa na premyslenú ponuku jedného dodávateľa. Ak predsa len chcete nechať prácu na firme, Ytong vám odporučí spoľahlivé a certifikované spoločnosti s overenou kvalitou práce. Navyše je možné sa inšpirovať širokou škálou realizácií, ktoré boli postavené, a čerpať z bohatých skúseností užívateľov týchto stavieb.

Ytong - premyslená stavebnica pre dospelých - foto, Hyperbyvanie.sk

Neprekonateľný stavebný materiál

Biely pórobetón je v mnohých smeroch neprekonateľný stavebný materiál, ktorý kombinuje celý rad výhod. Jeho zloženie je veľmi prosté – vzniká z cementu, kremičitého piesku, vápna a vody. Navyše, vďaka jeho odľahčeniu obsahuje milióny vzduchových pórov. Výsledkom sú ľahké tvárnice, ktoré majú výborné tepelnoizolačné vlastnosti, sú nehorľavé, minimalizujú podmienky pre vznik plesní a nepodporujú vznik tepelných mostov. Vďaka použitiu základných surovín sa jedná o cenovo dostupný materiál a v neposlednom rade je to významné plus v ekologických a zdravotných otázkach. Množstvo súčasných stavebníkov rodinných domov sa rozhodlo pre biely pórobetón nielen pre všetky vyššie uvedené vlastnosti − rozhodujúcim faktorom je hlavne mimoriadna užívateľská ústretovosť, ktorá spočíva v technologickej nenáročnosti murovania a v premyslenom sortimente.

Ytong - premyslená stavebnica pre dospelých, fotka

 

Precízne prevedenie hrubej stavby

Hrubá stavba je zdravým jadrom domu a na nej záležia jeho úžitkové vlastnosti. Ytong umožňuje vďaka tepelnoizolačným vlastnostiam jednovrstvové murovanie až do pasívneho štandardu. Ale práve tu sa predpokladá veľmi precízne napojenie jednotlivých častí. Bez toho totiž vzniká riziko tepelných mostov, teda miest, kadiaľ uniká teplo a drží sa v nich vlhkosť. Presné tvárnice sú v tomto ohľade ideálne – vzniká homogénna stena, navyše spojená len asi 1 až 2 mm tenkovrstvovej malty. Komponenty pre nosné murivo, priečky, strechu, strop a schodisko sú vyrobené tak, aby na seba presne nadväzovali. Zároveň sortiment nie je zložitý – na rozdiel od tehly nie je potrebné kupovať desiatky rôznych prvkov a tvárnic. Pórobetónové tvárnice si jednoducho odrežete podľa potreby.

Ytong - premyslená stavebnica pre dospelých, fotka

 

Od suterénu až po strechu

Projekty akejkoľvek architektonickej náročnosti sú so systémom Ytong realizovateľné z materiálu od jedného dodávateľa. Výhody sa dajú prirovnať k práci so stavebnicou – všetky diely na seba nadväzujú, sú plne kompatibilné a nevyžadujú žiadne špeciálne technologické postupy.

Súčasťou sortimentu sú okrem bežných tiež tepelnoizolačné tvárnice. Portfólio zahrňuje priečky aj oblúkové segmenty, ktoré umožňujú rad atypických a kreatívnych riešení. Systém obsahuje aj nosné preklady, armované betonárskou výstužou, rôzne typy profilov či plochých preklad aj rad ďalších komponentov, vrátane schodových stupňov.Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Ytong - premyslená stavebnica pre dospelých zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 219 príspevkov

Peter: Aktuálna situácia cien bytov v...

Moncler Mens Tib Quilted Slim Down Vest 22 [d: moncler sale moncler outlet...

Replica Longines Master Collection L2.738.4.7: swiss replica watches aaa+ swiss...

Fake Omega Watches Polished Quartz Series 123: omega watches on sale omega watches...

Replica Bell & Ross Relógios, Bell & Ross Rel: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Kaufen Sie Günstige Herve Leger Bandage -Klei: Herve Leger Verkauf Herve Leger...

Replica Top brand watches: [b][url=http://www.ai88w.com/]swiss...

AAA + Audemars Piguet Relojes, Audemars Pigue: mejores réplicas de relojes...

Ďalšie príspevky »