Moderné okenné rolety vytláčajú záclony

27.7.2011 | Rolrols s.r.o. | Okná a dvere | Komentárov 2 |

Hľadáte spoľahlivý tieniaci prvok, ktorý prispeje k nerušenej atmosfére Vášho domova a zároveň účinne zabráni tepelným stratám? Kúpte si okenné rolety, ktoré patria medzi najobľúbenejšie prvky tieniacej techniky. Rolety vďaka svojim úžitkovým vlastnostiam, ale aj stále krajšiemu vzhľadu, postupne vytláčajú záclony.

Moderné okenné rolety vytláčajú záclony  - foto, Hyperbyvanie.sk

Inštalácia roliet sa oplatí

Ak si na okná svojho domu nainštalujete rolety, bohato sa vám za tento prezieravý krok odvďačia. V prvom rade naplnia Váš domov príjemnou atmosférou spojenú s pocitom bezpečia, pretože významne prispejú k ochrane Vášho súkromia. Rolety sa postavia do cesty rozmarom počasia všetkého druhu. Zvedavému a pálivému slnko, zúriacej víchrici, studenému vetru, to je len niekoľko živlov, ktoré majú práve vďaka roletám do Vášho domu či bytu vstup zakázaný. Mimo to rolety prispievajú k udržaniu požadovanej teploty v miestnosti pri znížených nákladoch. To znamená, že v chladnejšom období účinne zabraňujú tepelným stratám. Naproti tomu za horúčav nedovolia, aby sa z miestnosti stala suchá sauna. Ak žijete v dome s klimatizáciou, potom Vám rolety pomôžu znížiť náklady na jej prevádzku. Ak bývate v rušnej časti mesta, alebo máte hlučnejší susedov, iste oceníte, že rolety tiež dokážu tlmiť hluk prichádzajúci zvonku.

Moderné okenné rolety vytláčajú záclony , fotka

Moderné okenné rolety vytláčajú záclony , fotka

 

Typy roliet

Podľa spôsobu umiestnenia existuje niekoľko typov roliet a to rolety do okien, nad okná, alebo v prevedení predokenných roliet. Predokenné rolety (prevedenie buď pre dodatočnú montáž, alebo pod omietku) prispievajú k ochrane Vašej nehnuteľnosti pred možným vlámaním. V prípade, že si nie ste istí, aký typ roliet je vhodný pre Vaše okná, je najlepšie sa obrátiť priamo na obchod tieniacej techniky. Jeho odborníci Vám vďaka svojim skúsenostiam pomôžu nájsť optimálne riešenie. Obrátiť sa môžete napríklad na firmu Rolrols, s.r.o., ktorá je odborníkom v tomto odbore.

Moderné okenné rolety vytláčajú záclony , fotka

Látkové rolety

Rastúcej obľube sa tešia látkové rolety, ktoré chránia naše súkromie pred slnkom i zvedavými pohľadmi okolia a zároveň dokážu esteticky povzniesť hodnotu nášho interiéru. Podobne ako dizajnové záclony a závesy. Novinku medzi látkovými roletami predstavujú rolety vyrábané zo špeciálnej látky, ktorá je opatrená povrchom z neabsorpčných materiálov DustBlock a teda nepohlcujú prach. Látkové rolety nachádzajú svoje uplatnenie aj v detskej izbe. Ak chcete svojim deťom zútulniť a skrášliť izbičku, vyberte im niektorý z mnohých rozprávkových motívov. Látkové rolety možno bez problému nainštalovať aj na strešné okná. To oceníte najmä za dlhých letných dní plných svetla, rovnako ako za nocí, keď je mesiac v splne.

Moderné okenné rolety vytláčajú záclony , fotka

Zdroj: www.rolrols.cz
 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Peter: Pardon, zly link, tu je...< Odpovedať

Peter: Nasiel som na webe predajcu...< Odpovedať

počet príspevkov: 2

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 213 príspevkov

Kaufen Sie Günstige Herve Leger Bandage -Klei: Herve Leger Verkauf Herve Leger...

Replica Top brand watches: [b][url=http://www.ai88w.com/]swiss...

AAA + Audemars Piguet Relojes, Audemars Pigue: mejores réplicas de relojes...

Zdenka: Kde sa dá takáto závlaha kúpiť? Neviem...

Luxuoso Montblanc Pen foram em alta demanda ,: canetas canetas Mont...

Mária Bolešová: Dobrý deň, ak si chcem kúpiť jedno z...

Qualitäts-beste Schweizer Replica U Boat Uhre: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

Moncler Down Jacket Women Kapuzen Jacken lila: monclermoncler outletmoncler...

Ďalšie príspevky »