Japonské posuvné steny pre zatienenie i dekoráciu

18.11.2011 | Okná a dvere | Okná a dvere | Komentárov 0 |

Ak hľadáte spôsob, ako si v interiéri zatieniť okná a zároveň elegantne predeliť priestor a pritom vytvoriť príjemný a pôsobivý vzhľad vášho bytu, potom si môžete zaobstarať do okien i vybraných zákutí posúvacie rolety v japonskom štýle.

Japonské posuvné steny pre zatienenie i dekoráciu - foto, Hyperbyvanie.sk

Japonské posuvné steny sa radia medzi moderné a mnohoúčelné prostriedky, ako si atraktívnym spôsobom vytvoriť predelenie väčších miestností alebo vybudovať výzdobu prázdnych izbových kútov. Biele i farebné plátené panely sú zabudované do vodiacej lišty, vďaka ktorej je uľahčené jednoduché posúvanie. Plocha plátna je v hornej časti pripevnená pomocou suchého zipsu. Každý kus panelu drží stabilitu vďaka tomu, že je vypnutý pomocou hliníkového profilu. Je okrajovým rámom, ktorý môžete mať v striebornom alebo na bielo natrenom prevedení.

Japonské posuvné steny pre zatienenie i dekoráciu, fotka

Jednotlivé hotové profily s plátnom sa následne upevňujú do už spomínaných koľajníc. Panely tak môžete pomocou ovládacích šnúrok sumarizovať buď na ľubovoľnú z okrajových strán alebo všetko môžete stiahnuť na prostriedok. Vybrané druhy týchto posuvných stien môžete mať automaticky sťahovacie, čo umožňuje vybavenie motorom na elektrický pohon. Sú praktické najmä pre interiéry, kde vysoká miera denného svetla nie je pre niektoré jedinca žiaduce. Najmä ich môžete celoročne využívať všade tam, kde je potreba zatieniť interiér, ktorý prepúšťa viac svetla vďaka väčším oknám.

Japonské posuvné steny pre zatienenie i dekoráciu, fotka

Tieto posuvné steny si nemusíte kupovať len pre zatieňovanie miestnosti. Môžete si ich do bytu zaobstarať výhradne pre dekoratívne účely. Ak sú plátené panely silnejšie a väčšie, môžete ich použiť namiesto dvierok oddeľujúcich drobné príslušenstvo bytu. Napríklad si tak môžete vytvoriť luxusný šatník, ktorý bude uzatvárať viac týchto panelov za sebou a to v kombinácii vhodných farieb, aké vy si sami vyberiete a budete s nimi spokojní. Tiež ich môžete využívať pre farbisté vyzdobenie výklenkov s tehlovými parapetmi, ktoré sa vyskytujú najmä v starších stavbách, ale znovu prichádzajú do módy. Miesto drobnej záclonky s tyčou stačí upevniť koľajnicu a nasadiť pár profilov úmernej veľkosti. Ak máte výklenky kamenné, bude sa vám hodiť plátno hnedej lesklej alebo červenkasté tehlovej farby so štvorcovým vzorom.

Japonské posuvné steny pre zatienenie i dekoráciu, fotkaDiskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Japonské posuvné steny pre zatienenie i dekoráciu zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 219 príspevkov

Peter: Aktuálna situácia cien bytov v...

Moncler Mens Tib Quilted Slim Down Vest 22 [d: moncler sale moncler outlet...

Replica Longines Master Collection L2.738.4.7: swiss replica watches aaa+ swiss...

Fake Omega Watches Polished Quartz Series 123: omega watches on sale omega watches...

Replica Bell & Ross Relógios, Bell & Ross Rel: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Kaufen Sie Günstige Herve Leger Bandage -Klei: Herve Leger Verkauf Herve Leger...

Replica Top brand watches: [b][url=http://www.ai88w.com/]swiss...

AAA + Audemars Piguet Relojes, Audemars Pigue: mejores réplicas de relojes...

Ďalšie príspevky »