Posledný záchvev zimy!

14.4.2014 | Mgr. Monika Kovačková | Projekty | Komentárov 0 |

Preto, že vonku to na jar zatiaľ nevypadá, prinášame vám hrejivú inšpiráciu v podobe luxusnej horskej rezidencie ladenej do obľúbeného škandinávskeho štýlu!

Posledný záchvev zimy! - foto, Hyperbyvanie.sk

Nájsť ideálne miesto pre život nie je jednoduché. Pokiaľ sa vám však podarí nájsť presne to, čo ste hľadali, zistíte, že to čakanie stálo za to. Presne tak popisujú manželia Claye a Caudy Heighten ten moment, keď prvýkrát objavili tento pozemok obklopený nádhernou scenériou Škandinávskeho pohoria. Ihneď vedeli, že sem patria, a začali plánovať svoj nový domov.

Posledný záchvev zimy!, fotka

 

Celú stavbu manželia zverili skúsenému architektovi a dizajnérovi Larrymu Pearsonovi, ktorému sa dokonale podarilo naplniť všetky želania a očakávania svojich klientov.

Posledný záchvev zimy!, fotka

 

Manželia chceli, aby ich domov harmonicky splynul s okolitou prírodou. To sa dosiahlo atypickým dizajnom domu, ktorý kopíruje nerovný povrch pozemku a využitím prírodných materiálov. Vzhľad stavby odľahčujú a zjemňujú veľké presklené steny, ktoré majiteľom poskytujú úchvatný výhľad.

Posledný záchvev zimy!, fotka

Posledný záchvev zimy!, fotka

 

Budúci majitelia ďalej požadovali, aby sa ich domov vyznačoval splynutím moderného životného štýlu a rustikálnej atmosféry. Táto požiadavka bola veľmi ľahko splnená vďaka využitiu škandinávskeho štýlu, ktorý je oprávnene veľmi populárny. Vďaka nadčasovej farebnej kombinácii bielej, šedej, čiernej a elegantým minimalistickým dizajnom, je tento štýl mimoriadne moderný. Na druhej strane oplýva pohodovou a ukľudňujúcou náladou starých čias. Toto vyžarovanie je dosiahnuté unikátnymi doplnkami a dekoráciami, ako sú prvky z neopracovaného dreva a kameňa, kožušiny, či vintage nábytok.

Posledný záchvev zimy!, fotka

 

Prírodné materiály, drevo a kameň, ktoré v interiéri prevládajú, vytvárajú farebnú paletu, ktoré priestoru dodávajú útulný a príjemný vzhľad. Rovnako tak sú tieto materiály volené i pre exteriér, a to nielen z dôvodov estetických, ale tiež praktických – s ohľadom na drsnosť tunajšej zimy.

Posledný záchvev zimy!, fotka

Posledný záchvev zimy!, fotka

 

Celá stavba je dokonalou ukážkou dizajnérskeho umenia. Naozaj jedinečným priestorom je predovšetkým vonkajšia obývacia izba vybavená krbom, ktorý majiteľom umožňuje i v chladnejšom počasí relaxovať vonku a obdivovať okolitú nenarušenú krajinu.Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 1

Diskusia

Článok Posledný záchvev zimy! zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 219 príspevkov

Peter: Aktuálna situácia cien bytov v...

Moncler Mens Tib Quilted Slim Down Vest 22 [d: moncler sale moncler outlet...

Replica Longines Master Collection L2.738.4.7: swiss replica watches aaa+ swiss...

Fake Omega Watches Polished Quartz Series 123: omega watches on sale omega watches...

Replica Bell & Ross Relógios, Bell & Ross Rel: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Kaufen Sie Günstige Herve Leger Bandage -Klei: Herve Leger Verkauf Herve Leger...

Replica Top brand watches: [b][url=http://www.ai88w.com/]swiss...

AAA + Audemars Piguet Relojes, Audemars Pigue: mejores réplicas de relojes...

Ďalšie príspevky »