Axiálne potrubné ventilátory

4.5.2011 | Jana Henychová | Rekonštrukcie | Komentárov 0 |

Ak vykonávate rekonštrukciu domu a chystáte sa na výmenu rozvodov potrubia, potom vám môžeme odporučiť zakúpiť si niektorý z druhov moderných axiálnych potrubných ventilátorov, ktoré vám uľahčia lepší prietok vody a dlhšiu životnosť potrubia.

Axiálne potrubné ventilátory  - foto, Hyperbyvanie.sk

Ventilátory do potrubia s valcovým plášťom na povrchu sú vyrobené zo silného oceľového plechu. Stavebnicový systém montáže pri zostave motora a obežného kolesa tak zaručuje jeho následné použitie v prípade akejkoľvek zmeny alebo úpravy. Ochrana proti korózii je zaručená epoxidovou práškovou živicou, ktorá sa v priemyselnom sektore veľa využíva. Špeciálne vyprojektované ventilátory musia byť pri inštalácii pevne uzemnené a montujú sa priamo do potrubia. Nastaviť otáčky môžete vykonávať pomocou ďalšieho zvláštneho príslušenstva. Pre dlhšiu životnosť je kryt ventilátora opatrený ochranným náterom.

Axiálne potrubné ventilátory , fotka

Väčšina týchto potrubných ventilátorov pracuje na princípe normalizovaných asynchrónnych motorov, ktoré sú vybavené špeciálnym klietkovým rotorom určitej izolačnej triedy. Tieto vlastnosti sa následne odrážajú na kvalitnejšom odtoku vody. Vďaka obežnému polyamidovému kolesu, ktoré je vystužené skleným vláknom, sa vrtuľa v motore lepšie otáča. Medzi ďalšiu výhodu moderného ventilátora patrí nastavený uhol lopatiek. Táto schopnosť prístroja sa dobre uplatňuje pri dobehu a rozbehu.

Axiálne potrubné ventilátory , fotka

Profil ventilátora je navrhnutý tak, aby hladina hluku bola čo najnižšia so zachovaním najvyšších výkonov. Ak sa zameriame na priemyselné ventilátory, tak majú vysoko pevnú a stabilnú, špeciálne tvarovanú vrtuľu s lopatkami z plastu spevneného skleným vláknom. Hlavný rám ventilátorov je aerodynamicky tvarovaný, vyrobený z ocele a na rozdiel od toho bežného bytového je chránený polyesterovým náterom. Ventilátory sú vyrobené pre jednoduché napojenie na bežné priemery potrubia.

Axiálne potrubné ventilátory , fotka

Ventilátory sú okrem potrubia do rodinných domov hojne inštalované tiež do obchodných alebo priemyselných budov, garáží, tovární, chemických čistiarní. Sú veľmi vhodné pre veľké priestory a výrobné haly. Môžu je oceniť objekty s vysokou prirodzenou interiérovú teplotou. Každý prevádzka bude týmito ventilátormi dokonale odvetraná. Potrubné ventilátory môžu oceniť najmä prevádzkarne a dielne, kde sa počas pracovného procesu vyskytuje väčšie percento výparov z chemických prípravkov, náterov a riedidiel. Výkonné motory so vstrebateľným filtrom si dokážu ľahko poradiť aj s odťahom ťažších látok plynného skupenstva, ktoré majú špecifické parametre a špecifickú štruktúru výparov. Dokonale pohltia aj prachové častice a tak vám zostane potrubie po dlhé roky čisté.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Axiálne potrubné ventilátory zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 225 príspevkov

NOOB Factory replica watches,JF Factory repli: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Katarína: sused nad nami predpokladám že má...

Katarína: sused nad nami predpokladám že má...

Tiffany Sets: , tiffanyjewelry - outlet.net: Tiffany jóias Tiffany &...

Audemars Piguet: bästa schweiziska replika...

Peter: Aktuálna situácia cien bytov v...

Moncler Mens Tib Quilted Slim Down Vest 22 [d: moncler sale moncler outlet...

Replica Longines Master Collection L2.738.4.7: swiss replica watches aaa+ swiss...

Ďalšie príspevky »