Príklepové vŕtačky pre uľahčenie práce

21.9.2011 | Jana Henychová | Stavebné stroje | Komentárov 0 |

Mnoho majiteľov rodinných domčekov vykonáva veľa potrebných stavebných prác, či už v rámci rekonštrukcie jednotlivých častí alebo priebežnej drobnej údržby. K tomu je potrebné mať po ruke dostatočne funkčné náradie, medzi ktoré patrí tiež vybavená multifunkčná príklepová vŕtačka s príslušenstvom.

Príklepové vŕtačky pre uľahčenie práce  - foto, Hyperbyvanie.sk

Príklepové vŕtačky sa najčastejšie používajú pre vŕtanie otvorov do betónových častí stavieb, do omietok alebo jednotlivých stavebných blokov. Rovnako tak dokážu bez ťažkostí prevŕtať tehly, silnejšie drevo, ale tiež aj vybrané druhy kovov. Vďaka jednej vŕtačke s viac výkonnostnými úrovňami spolu s vymeniteľným príslušenstvom tak môžete zvládnuť zostaviť napríklad domáci prístrešok pod vchodové dvere alebo pergolu, kde sa bude vyskytovať v rámci zostavovania jedného stavebného doplnku ako drevo, tak i kov.

Príklepové vŕtačky pre uľahčenie práce , fotka

Mnoho druhov príklepových vŕtačiek tak dokáže užívateľom poskytnúť celkom širokú možnosť využívania plynulej regulácie otáčok. Vďaka tomu je možné navŕtavanie vykonávať čo najpresnejšie s vopred vymeraným cieľom. Mnoho typov takýchto vŕtacích zariadení má k dispozícii dva pracovné režimy. A to ako príklepové vŕtanie, tak aj to bežné, čo je veľmi praktické, keď potrebujeme v rámci jednej stavby využívať viac pracovných postupov. Príklepové vŕtačky pracujú s pomerne vysokým výkonom, teda umožňujú vykonať v určitom čase bez prestávok väčšie množstvo práce. Najmä ak vykonávate nejakú rozsiahlejšiu stavbu časti domu ako sú murované prístavby alebo zložené podlhovasté drevené prístrešky.

Príklepové vŕtačky pre uľahčenie práce , fotka

Aby sa vŕtačka počas dlhšieho používania neprehriala, tak je vybavená tepelnou poistkou, ktorá zaistí plynulý a pohodlný chod pri stavbe väčších celkov. Rovnako ako u bežnej vŕtačky, je aj tu treba pri obmene prevrtávaného materiálu potrebné priebežne vymieňať rôzne veľkosti a tvrdosti vrtákov. Príslušenstvo sa ako u ostatných vŕtačiek vymieňa pomocou rýchloupínacieho skľučovadla, ktoré vám pomôže k lepšiemu upevneniu a utiahnutiu potrebnej časti. Pre lepšie zaskrutkovanie vám odporúčame používať skľučovadlo zložené z dvoch objímok, ktoré sa lepšie uchytí do ruky a možno s menšou námahou vykonať viac otáčok.

Príklepové vŕtačky pre uľahčenie práce , fotka

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Príklepové vŕtačky pre uľahčenie práce zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 219 príspevkov

Peter: Aktuálna situácia cien bytov v...

Moncler Mens Tib Quilted Slim Down Vest 22 [d: moncler sale moncler outlet...

Replica Longines Master Collection L2.738.4.7: swiss replica watches aaa+ swiss...

Fake Omega Watches Polished Quartz Series 123: omega watches on sale omega watches...

Replica Bell & Ross Relógios, Bell & Ross Rel: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Kaufen Sie Günstige Herve Leger Bandage -Klei: Herve Leger Verkauf Herve Leger...

Replica Top brand watches: [b][url=http://www.ai88w.com/]swiss...

AAA + Audemars Piguet Relojes, Audemars Pigue: mejores réplicas de relojes...

Ďalšie príspevky »