KM Beta: Stavebné materiály pre komfortné bývanie

11.4.2011 | KM Beta, a.s. | Stavebné technológie | Komentárov 0 |

Všetky stavebné materiály pre Vašu hrubú stavbu vrátane strechy a stropov môže dodať jediný výrobca - spoločnosť KM Beta a.s., najväčší český výrobca betónovej strešnej krytiny, vápennopieskového a páleného muriva. A vďaka kombinácii materiálov KM BETA navyše ušetríte! Žiadny z našich kvalitných materiálov Vám síce nedáme úplne zadarmo, ale pri zakúpení dvoch a viacerých druhov stavebných materiálov KM BETA (napríklad strecha + murivo) Vám ponúkneme mimoriadny finančný bonus. Výberom stavebných materiálov KM BETA získate prvotriedne výrobky s vynikajúcimi vlastnosťami, navyše za zaujímavú cenu.

KM Beta: Stavebné materiály pre komfortné bývanie  - foto, Hyperbyvanie.sk

Vyberajte z dvoch murovacích systémov

Značka KM BETA v súčasnosti zastrešuje hneď dva typy murovacích systémov. Klasikou je pálený tehlový murovací systém Profiblok. Nový systém vyrába Tehelňa Hodonín, závod s viac ako stopäťdesiatročnou tradíciou. Profiblok zahŕňa sortiment ako pre vnútorné a vonkajšie nosné murivo, tak pre priečkové murivo, ktoré dopĺňajú vencovky a preklady. Posledným prírastkom do ponuky je prvok KMB Profiblok 300, prvá novinka Tehelne Hodonín po jej rozsiahlej modernizácii. Nový murovací prvok s rozmermi 247 × 300 × 238 mm patrí, spolu s prvkami hrúbky 240, 365, 400 a 440 mm, do radu materiálov pre nosné steny. Prednosťou novinky je predovšetkým nižšia hmotnosť pri zachovaní pevnosti a vylepšené tepelno-technické vlastnosti. Viac o systéme na www.profiblok.cz.

KM Beta: Stavebné materiály pre komfortné bývanie , fotka

Pre výstavbu tepelne-úsporných, nízkoenergetických a pasívnych domov je určený systém viacvrstvových konštrukcií KMB SENDWIX. Základom systému je vápennopieskové murivo - moderný stavebný materiál s vynikajúcimi parametrami, na ktoré sa prikladá tepelná izolácia. KMB SENDWIX je veľmi variabilný, v troch základných typoch systému ponúka celkom 64 rôznych riešení líšiacich sa predovšetkým tepelno-technickými vlastnosťami. Vo všetkých variantoch systému je jeho cena zaujímavá, plne porovnateľná s cenou štandardných jednoplášťových konštrukcií, pričom zohľadňuje úžitkové vlastnosti. Súčasťou uceleného systému KMB SENDWIX sú aj prvky pre murovanie priečok, preklady, vencovky, lícové a komínové murivo, murovacie a škárovacie malty, lepidlá a pomocný materiál, nemusíte teda zháňať ďalšieho výrobcu týchto materiálov. Lícové prvky sú vyrábané ako v prírodnej bielej farbe, tak v farebných odtieňoch (žltá, červená, sivá, zelená). Viac o systéme na www.sendwix.cz.

KM Beta: Stavebné materiály pre komfortné bývanie , fotka

Keramické stropné systémy sa stále tešia priazni stavebníkov

Tehelňa Hodonín je v súčasnosti jediným českým výrobcom, ktorý ponúka možnosť riešenia stropných konštrukcií pomocou stropných vložiek Hurdis. Okrem toho si možno vybrať aj variant stropných nosníkov HODO a stropných vložiek MIAKO. Výhody týchto riešení, spočívajúce predovšetkým vo vynikajúcich tepelno-izolačných schopnostiach keramiky, vo variabilite oboch stropných systémov, nenáročnej montáži a cenovej dostupnosti, boli dôvodom, prečo sú aj v dnešnej dobe tieto keramické stropy vo veľkej obľube.

Spoľahlivá strecha so životnosťou až 100 rokov

Tradičná betónová krytina KM Beta ochráni Váš domov až na 100 rokov. Jej životnosť je daná predovšetkým nízkou nasiakavosťou a výbornú mrazuvzdornosťou, ktoré zďaleka presahujú požiadavky noriem. Strešný systém KM BETA zahŕňa dva rôzne typy strešnej krytiny (KMB BETA, KMB HODONKA) v celkovo siedmich atraktívnych odtieňoch (tehlovo červený, višňový, hnedý, sivý, čierny, zelený a prípadne i modrý) a štyroch variantoch povrchovej úpravy a ďalej viac než 50 doplnkových výrobkov, ktoré profesionálne riešia technické detaily aj tých najnáročnejších strešných konštrukcií. Strešná krytina KM Beta je určená pre šikmé strechy so sklonom 12 - 90 °.

KM Beta: Stavebné materiály pre komfortné bývanie , fotka

Vhodná aj do náročných klimatických podmienok

Vzhľadom k vysokej pevnosti odolá strecha KM BETA bez problémov ako krupobitiu či silnej búrke a ostatným poveternostným podmienkam, tak aj silnému mechanickému tlaku, napríklad pri veľkom množstve snehu počas zimy alebo pri pohybe na streche. Pre svoju vysokú únosnosť je krytina KM BETA vhodná aj do veľmi náročných klimatických podmienok. Viac o krytine KM Beta na www.kmbeta.cz.

KM Beta: Stavebné materiály pre komfortné bývanie , fotka

Srdečne Vás pozývame na tohtoročné Stavebné veľtrhy v Brne, ktoré sa konajú v dňoch 12. - 16. 4. 2011. Stánok KM Beta nájdete v pavilóne A2. Prvých päťdesiat návštevníkov každý deň získa darček. Pozor: Veľtržná zľava na základnú krytinu KM BETA - 30%!
 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok KM Beta: Stavebné materiály pre komfortné bývanie zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 219 príspevkov

Peter: Aktuálna situácia cien bytov v...

Moncler Mens Tib Quilted Slim Down Vest 22 [d: moncler sale moncler outlet...

Replica Longines Master Collection L2.738.4.7: swiss replica watches aaa+ swiss...

Fake Omega Watches Polished Quartz Series 123: omega watches on sale omega watches...

Replica Bell & Ross Relógios, Bell & Ross Rel: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Kaufen Sie Günstige Herve Leger Bandage -Klei: Herve Leger Verkauf Herve Leger...

Replica Top brand watches: [b][url=http://www.ai88w.com/]swiss...

AAA + Audemars Piguet Relojes, Audemars Pigue: mejores réplicas de relojes...

Ďalšie príspevky »