ISOTEC- strecha ľahko a rýchlo

15.8.2007 | (red) | Strechy | Komentárov 0 |

Strecha a riešenie strešného plášťa je jeden z kľúčových momentov pri výstavbe či rekonštrukcii každej budovy. Preto akékoľvek špekulácie o možných úsporách na technickom riešení, prípadne špatne zvolená skladba strešného plášťa sa v konečnom dôsledku nevyplatí žiadnemu investorovi stavby, pretože prvotnou požiadavkou je úspora tepelnej energie a tým zníženie nákladov na vykurovanie.

Registrovaná značka ISOTEC ® predstavuje kompletný systém tepelného plášťa na konštrukciu krovu šikmých striech ideálny pre novostavby a rekonštrukcie, kompatibilný so všetkými druhmi krytín a ich doplnkami. Pôdny obytný priestor sa pri ňom nezmenšuje smerom dovnútra ďalšími konštrukciami, pritom ponúka viditeľnosť konštrukcie krovu ako zaujímavého architektonického prvku interiéra.

Rýchla montáž

Oproti klasickému spôsobu niekoľkých pracovných cyklov ponúka tento systém rýchle riešenie tým, že v jedinej pracovnej operácii je strecha zateplená, vodotesná a nalatkovaná pre krytinu. Systém ISOTEC ® umožňuje ľahkú a rýchlu dopravu kompletnej skladby plášťa na stavbu a zároveň aj na strechu. Montáž je pritom rýchla a ľahká, váha jedného panelu je cca 5kg. To prináša urýchlenie celkového priebehu stavby, dvaja montéri namontujú 100 až 150 m2 za smenu. Systém ISOTEC ® znamená aj bezpečný a únosný povrch pre pohyb pokrývačov.

Vynikajúce vlastnosti

Tento systém má aj vynikajúce tepelné a hydroizolačné vlastnosti konštantných hodnôt. Najmä je to dokonalé odstránenie nežiadúcich tepelných mostov. Ďalej ponúka konštantnú vysokú hodnotu tepelného odporu strešného plášťa a tým aj výraznú úsporu nákladov na vykurovanie po celú dobu životnosti stavby. Ponúka aj optimálne riešenie vetrania a odvodnenia priestoru pod krytinou. Pritom jeho flexibilita zaisťuje ľahké a rýchle opracovanie vodotesných prienikov plášťom (strešných okien, komínov, odvetrania kanalizácie a ďalšie). Je tu možnosť voľby krytiny podľa vašich predstáv, systém je kompatibilný so všetkými betónovými, pálenými a plechovými krytinami vrátane ich doplnkov. 

Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 24

Diskusia

Článok ISOTEC- strecha ľahko a rýchlo zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 213 príspevkov

Kaufen Sie Günstige Herve Leger Bandage -Klei: Herve Leger Verkauf Herve Leger...

Replica Top brand watches: [b][url=http://www.ai88w.com/]swiss...

AAA + Audemars Piguet Relojes, Audemars Pigue: mejores réplicas de relojes...

Zdenka: Kde sa dá takáto závlaha kúpiť? Neviem...

Luxuoso Montblanc Pen foram em alta demanda ,: canetas canetas Mont...

Mária Bolešová: Dobrý deň, ak si chcem kúpiť jedno z...

Qualitäts-beste Schweizer Replica U Boat Uhre: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

Moncler Down Jacket Women Kapuzen Jacken lila: monclermoncler outletmoncler...

Ďalšie príspevky »